پسر 15 ساله گلوي کودک 12 ساله را با چاقو بريد | مجله اينترتني هلو

پسر 15 ساله گلوي کودک 12 ساله را با چاقو بريد | مجله اينترتني هلو

یکشنبه 13 خرداد 1397
پسر 15 ساله گلوي کودک 12 ساله را با چاقو بريد | مجله اينترتني هلو

پسر 15 ساله گلو کودک 12 ساله را با چاقو بريد

در درگیری این دو نوجوان که به زد و خورد و نزاع فیزیکی انجامیده بود پسربچه 15 ساله با استفاده از چاقو، اقدام به ضربه زدن به کودک 12 ساله کرد . .

به ادامه مطلب برويد

مجله اينترنتي هلو بخش اخبار : در جریان درگیری دو نوجوان 15 و 12 ساله پاکدشتی، پسربچه 15 ساله با استفاده از چاقو ضربه‌ای به گردن کودک 12 ساله زد که باعث جراحت شدید وی شد.

    بر اساس این گزراش، در درگیری این دو نوجوان که به زد و خورد و نزاع فیزیکی انجامیده بود پسربچه 15 ساله با استفاده از چاقو، اقدام به ضربه زدن به کودک 12 ساله کرد که این درگیری با دخالت پلیس و دستگیری پسر 15 ساله و انتقال کودک 12 ساله به بیمارستان خاتمه یافت.

    سرهنگ قباد خنجری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به این درگیری که چند روز پیش در شهرستان پاکدشت به وقوع پیوسته بود گفت:‌ خوشبختانه در جریان درگیری این دو نوجوان، همکاران ما سریعاً وارد عمل شده و پسربچه 12 ساله را با انتقال به مرکز درمانی از مرگ حتمی نجات دادند به طوریکه به گفته مسئولان این مرکز، در صورتیکه این کودک دقایقی دیرتر به مرکز درمانی می‌رسید امکان مرگ وی متصور بود.

 *  رئیس پلیس پاکدشت با اشاره به جزئیات درگیری این دو نوجوان افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این دو از قبل با یکدیگر مشکل شخصی داشته‌اند و در روز حادثه، پسربچه 15 ساله در حین درگیری، اقدام به کشیدن چاقو کرده و به دنبال آن چاقو به صورت ناخواسته به بدن کودک 12 ساله برخورد می‌کند. . . .

پايان

منبع : الف


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله اينترنتي هلو است. || طراح قالب avazak.ir