close
تبلیغات در اینترنت
هنر زنانگي

هنر زنانگي

پست شماره 13020

هنر زنانگي

هنر زنانگي

بخش سبک زندگي -بسیاری از خانم‌ها هنوز جنبه‌های بزرگ وجودی و روح زنانگی خود را نمی‌شناسند و تلاش نمی‌کنند از این توانایی‌‌های ذاتی در راستای پیشرفت شخصی بهره ببرند.

به ادامه برويد

مجله اينترنتي هلو : زنانگی تنها نوشتن جنسیت مونث در فرم‌های اداری نیست. هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه یک بانو بودن پیچیدگی‌های زنانگی رو به تصویر بکشد. این که شما مادر به دنیا آمده‌اید علاوه بر شادی و موهبت‌های همراهش دنیایی از مسئولیت است.

    در وصف پیچیدگی‌هایش همین بس، وظیفه تربیت نسل آینده روی دوش ظریف و قابل اعتماد خانم‌ها گذاشته شده است.

     زنان چند جانبه هستند؛ در طی یک ساعت میتوانند احساسات مختلفی را از عشق گرفته تا نفرت و بی‌تفاوتی تجربه کنند. آنها موقعیت‌ساز هستند در چشم به هم زدنی حال و هوای یک اتاق را همراه با آدمهایش تغییر می‌دهند.

    قدرت الهام بخشی بانوان برای مردان سبب شده بزرگترین موهبت روی جهان مادی به شمار ‌روند. به نظرتان این توانایی‌ها شگفت انگیز نیستند؟
 
   با این حال بسیاری از خانم‌ها هنوز جنبه‌های بزرگ وجودی و روح زنانگی خود را نمی‌شناسند و تلاش نمی‌کنند از این توانایی‌‌های ذاتی در راستای پیشرفت شخصی بهره ببرند.

    در این مطلب قصد داریم در مورد تکنیک های تقویت زنانگی و خصوصیات زنان منحصر به فرد صحبت کنیم. با ما همراه باشید.
تکنیک های تقویت زنانگی رادر آغوش بگیرید!

معنای زنانگی در شناخت پتانسیل‌ها و هدفمندی خلاصه می‌شود.

    همین دو نکته باعث رشد روح زنانگی و موفقیت بیشتر آنها است. شاید باورش برایتان سخت باشد ولی با استفاده از روش‌هایی ساده میتوانید روحیه الهام‌بخشی را در خودتان پرورش دهید و منحصر به فردترین خصوصیات زنانه را کسب کنید.

در مورد کسب خصوصیات زنانه دو معیار وجود دارد:

    اول اینکه تمامی ویژگی‌های مطلوب یا لازمه زنانگی را به اندازه‌ای که ممکن است، بدست بیاورید

تعریف اول را بیشتر افراد حین صحبت در مورد خانم‌ها استفاده می‌کنند.

آنها باور دارند که کامل بودن یعنی داشتن هر چیز به اندازه لازم، شبیه شیرینی یک کیک خامه‌ای.

 اما در حقیقت آنچه معنای واقعی کامل بودن است  یعنی اینکه تا جای ممکن به فکر پیشرفت باشید و هرگز از حرکت و تلاش باز نمانید. حتی اگر این تلاش قدمی کوچک باشد.

مثلا اگر تلاش شما داشتن اندامی متناسب و زیباست، همین که امروز مسیری که همیشه با تاکسی می‌آمدید را پیاده می‌آیید، یعنی دست از تلاش برنداشتید.

     دوم؛ خصوصیات زنانگی‌تان را کامل کنید

اگر میخواهید خصوصیات زنانگی خود را کامل کنید؛ نگاهی به تکنیک‌های زیر بیاندازید.

    خودتان را ببوسید و عاشق خودتان باشید

زنان منحصر به فرد، روح زنانگی خودشان را می‌شناسند و به آن عشق می‌ورزند.

البته به این معنا نیست که هیچ خطا و اشتباهی ندارند، برعکس این افراد می‌دانند که چه عیب  نقص هایی دارند ولی آنها را پذیرفته و تلاش نمی‌کنند از ایرادات‌شان طفره بروند در عوض و سعی می‌کنند نقاط ضعشان را به قوت تبدیل کنند. بنابراین خودشان را با همه عیب و ایرادها دوست دارند.

هیچ وقت در این تلاش نیستند که خودشان را فردی کامل و بی عیب توصیف کنند و برعکس می‌پذیرند که در مواردی ممکن‌است کاستی‌هایی داشته باشند.

    لبخند بهترین و شیک‌ترین آرایش صورت شما

چهره گشاده داشته باشید و یک لبخند را به لب‌هایتان هدیه کنید.

هیچ‌کسی رو نخواهید دید که با لبخند زیباتر نشده باشد. افرادی که خوش‌رو هستند، جذاب‌تر هستند و دیگران علاقه بیشتری به ارتباط با آن‌ها دارند.

در سلام کردن پیش قدم باشید و گاهی سر صحبت را با غریبه‌ها باز کنید. پاسخ نگاه دیگران را با لبخند دهید.

 شاید به نظرتان مثبت بودن نسبت به افراد ناشناس کمی سخت باشد ولی برای این کار تمرین کنید تا احساس خوشایندش را در زندگی‌تان دریافت نمایید.

    دختر کوچولوی درون‌تان را ببخشید

همه افراد در طول زندگی‌شان اشتباهاتی می‌کنند، برخی آنها را جبران می‌کنند و بعضی هم سرزنش.

    اگر به این اعتقاد داشته باشید که زندگی قرار نیست کاملا مطابق خواسته‌های شما باشد، به خودتان هم این حق را خواهید داد، که خطا کنید.

برای داشتن روح زنانگی بزرگ با خودتان مهربان باشید. گذشته، گذشته است و همیشه برای تغییر آینده فرصت دارید.

     اگر رفتار یا عملکرد بدی داشتید، تنها وظیقه شما این است که از موضوع عبور کنید  آن را با ویژگی‌های قوی و مفید جایگزین کنید و به روحتان آرامش بدهید.

    حتی میتوانید در این مورد با کسی که مورد اعتماد است صحبت کنید، حرف زدن برای خانم‌ها شبیه یک مسکن قوی است پس از آن به خوبی استفاده کنید.

 اگر کسی را پیدا نکردید صحبت کردن در آیینه همیشه در دسترس‌تان است.

    هر روز صبح حرف مثبتی به خودتان بزنید

   صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوید به صورتتان در آیینه نگاه کنید،‌ چند ثانیه‌ای در آینه به چشمان خود خیره شوید و به یاد بیاورید که چقدر باید مراقب خود درونی‌تان باشید.

    یکی از نقاط قوت‌تان را با صدای بلند بگویید. به خودتان انرژی مثبت بدهید و تلاش کنید هر روز بیش از روز قبل مثبت اندیش باشد.

 اجازه دهید این انرژی، زندگی شما را متحول کند. دست از غر زدن‌های درونی بردارید، این غر زدن‌ها کم‌کم روی هم انباشته می‌شود و روزی اعتماد به نفس شما را از بین خواهد برد.  

    روح زنانگی و فعالیت جسمی

    جسم خانم‌ها هم به اندازه روحشان نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. پس اگر به خودتان اهمیت می‌دهید، نه تنها  فکر و ذهنتان بلکه به بدنتان هم برسید. داشتن موها و پوستی سالم، داشتن رژیم غذایی مفید و مناسب و انجام تمرینات ورزشی برایتان معجزه می‌کند.

   برای داشتن خصوصیات زنانگی منحصر به فرد لازم نیست هر روز چند ساعتی را در باشگاه بگذرانید؛ همین که سی دقیقه پیاده روی کنید، کمی بدوید یا در منزل تمرینات ورزشی و کششی انجام دهید به تناسب اندام و سلامت جسمتان کمک می‌کند.

  منبع خوشبختی باشید

   برای اتفاقات مثبت و خوبی که برای اطرافیانتان می‌افتد خوشحال و سپاسگزار باشید. به درون‌تان رجوع کنسد و یادتان بیاورید که اگر کسی از اطرافیان به یکی از هدف‌هایش رسیده است نشانه این است که شما هم می‌توانید.

  بسیاری از افراد در چنین موقعیت‌هایی به سایرین حسادت می‌کنند.

 حسادت یک انرژی منفی و مخرب است که  قدرت از بین بردن شادی دیگران را ندارد بنابراین تمام انرژی منفی آن به زندگی خودتان منتقل شده و نابودتان می‌کند. از شادی دیگران شاد باشید تا خوشحالی‌هایی بزرگتر نصیبتان شود.

    زنانگی یک حمایت همیشگی است

  فرقی نمی‌کند یک دختر باشید، مادر، همسر یا خواهر؛ روح زنانگی در شما جریان دارد. یکی از جذاب‌ترین خصوصیات زنانگی، حمایت‌گری است.

 زنان حامی خانواده، همسر، پدر و مادر و فرزندان هستند. اطرافیان را در اولیت‌های خود قرار می‌دهند و برای شادی و سلامتشان تلاش می‌کنند.

پس گوش خود را از این حرف‌ها که نباید بیش از حد به دیگران کمک کنید رو دور بریزید و تلاش کنید هر جای زندگی که نیازمندی کسی رو دیدید، به کمکش بشتابید.

مطمئن باشید که نتیجه کار خوب‌تان دیر یا زود به زندگی خودتان بر می‌گردد و رنگ خوشی به روزهای‌تان می‌زند.    

    شور زندگی و برنامه‌ریزی

حتی رانندگی هم بدون مقصد یک اتلاف وقت بزرگ است.

   پس برای لحظات با ارزش زندگیتان برنامه تدارک ببینید. کارهایی را انجام دهید که همیشه در رویاهایتان به آنها فکر می‌کردید و آرزویش را دارید. خودتان را به روزمرگی محکوم نکنید، حتی انجام دادن کارهای غیرعادی و خلاف عادت هم میتواند یک برنامه جدید محسوب شود.

  گاهی اوقات کارهای ساده را به روش‌هایی تازه انجام دهید. علایقتان را پیدا کنید و به آنها بها دهید.

   فرقی نمی‌کند فوتبال دوست دارید، سیاست یا نگهداری از حیوانات بی‌خانمان؛ برای رسیدگی به علایقتان زمان بگذارید. تمام اینها باعث بزرگ شدن روح زنانگی و رشد خصوصیات منحصر به فردتان می‌شوند.

    مسیر ادامه دارد..

   اگر می‌خواهید خصوصیات زنانگی‌تان را کامل کنید همیشه به فکر پیشرفت و بهبود خود باشید. مهم نیست چه نقشی در زندگی به عهده دارید؛ مادر چند فرزند هستید و خانه دار، خیاط یک کارگاه با تنها دارایی یک چرخ دوزندگی یا رئیس یک شرکت چند ملیتی؛در هر جایگاه و مقامی که هستید، سعی کنید بهترین تلاشتان را انجام دهید.

  زنانگی شبیه یک جاده بن بست نیست، میتوان آن را به یک جاده سنگلاخی با شیب نسبتا تند تشبیه کرد. زمانی که در مسیر هستید همیشه سنگ‌ها و سنگ ریزه‌هایی در زیر قدمهایتان می‌بینید. ممکن است پاهایتان را اذیت کنند ولی همچنان در مسیر حرکت می‌کنید و این به معنی تکامل است.

  حتی اگر در گوشه‌ای از این جاده سنگلاخی احساس کردید دارید از نفس میفتید و نمی‌توانید همانند روزهای 20 سالگی موانع رو دور بزنید، به جای اینکه سر صحبت را دوست و آشنایانی باز کنید که در بهترین حالت فقط شنونده خوبی هستند، دنبال مشاور و روانشناس خوب بگردید.

   اگر مشاور خانوادگی کنار خود داشته باشید چه حضوری چه مشاوره آنلاین همیشه خیال‌تان راحت خواهد بود که کسی بیرون از ذهن‌تان یاری‌گرتان خواهد بود و همین خود باعث می‌شود به تصمیم‌های‌تان اعتماد و اطمینان بیشتری داشته باشید.

منبع: ني ني سايت  ninisite.com

پايان مطلب

  • تاريخ ارسال : پنجشنبه 11 مهر 1398
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی