close
تبلیغات در اینترنت
ديدن روخانه در خواب چه تعبيري دارد؟

ديدن روخانه در خواب چه تعبيري دارد؟

ديدن روخانه در خواب چه تعبيري دارد؟

بخش تعبير خواب مجله اينترنتي هلو - هر خوابي مي تواند تعبيري داشته باشد . درباره ديدن رود در خواب بيشتر عالمان و معبران نظرات نزديک به هم دارند که در ادامه مي خوانيد

به ادامه برويد

امام جعفر صادق (ع) فرموده است: دیدن رود در خواب بر هفت وجه است. حج، بزرگی و جاه، پادشاهی، نعمت، تجارت، ریاست و علم و ظفر (علم و پیروزی).

   -از نظر حضرت دانیال نبی (ع) اگر (کسی در خواب) بیند که آب رود تیره و گندیده بود، دلیل که بیمار شود.

   -ایشان فرموده‌اند:اگر (کسی در خواب) بیندکه آب رود همی خورد، دلیل که از وزیر عطا یابد اگر بیند آب رود سرد و خوش بود، دلیل که نوازش وزیر بکند. اگر بیند که رود خون گشته بود و می‌رفت، دلیل که در آن دیار خون ریختن عظیم بود و در میان پادشاهان. اگر بیند از آن آب خون آلود همی خورد، دلیل که از بهر طمع به داوری پادشاه افتد.

    -ابن سیرین نیز گفته است:رود بزرگ در خواب، دیدن مردی بزرگوار است. اگر (کسی در خواب) بیند در رود بزرگ صافی شد. دلیل که با مردی با دیانت بپیوندد. هر چند رود بزرگ‌تر و صاف‌تر بود، مرد بزرگوارتر و به منزلت و دیانت بهتر بود. اگر به خلاف این بیند، آن مرد ستمگر و فاسق‌تر بود.

   -از نظر او اگر (کسی در خواب) بیند در رودی بزرگ شد که آبش تیره بود و در زیر وی گل گندیده بود، دلیل که با مردی ستمگر و بی دیانت پیوندد، به قدر تیرگی آب و از او غم و اندوه به وی رسد.

به گفته ابن سیرین اگر (کسی در خواب) بیند که در رود غرق شد، دلیل کند که تا به وقت مرگ از غم رهایی بیابد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پايان مطلب - www.holoo1.ir

  • تاريخ ارسال : یکشنبه 31 شهريور 1398
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی