مجله اينترنتي هلو
ديدن روخانه در خواب چه تعبيري دارد؟

ديدن روخانه در خواب چه تعبيري دارد؟

بخش تعبير خواب مجله اينترنتي هلو - هر خوابي مي تواند تعبيري داشته باشد . درباره ديدن رود در خواب بيشتر عالمان و معبران نظرات نزديک به هم دارند که در ادامه مي خوانيد

به ادامه برويد

امام جعفر صادق (ع) فرموده است: دیدن رود در خواب بر هفت وجه است. حج، بزرگی و جاه، پادشاهی، نعمت، تجارت، ریاست و علم و ظفر (علم و پیروزی).

   -از نظر حضرت دانیال نبی (ع) اگر (کسی در خواب) بیند که آب رود تیره و گندیده بود، دلیل که بیمار شود.

   -ایشان فرموده‌اند:اگر (کسی در خواب) بیندکه آب رود همی خورد، دلیل که از وزیر عطا یابد اگر بیند آب رود سرد و خوش بود، دلیل که نوازش وزیر بکند. اگر بیند که رود خون گشته بود و می‌رفت، دلیل که در آن دیار خون ریختن عظیم بود و در میان پادشاهان. اگر بیند از آن آب خون آلود همی خورد، دلیل که از بهر طمع به داوری پادشاه افتد.

    -ابن سیرین نیز گفته است:رود بزرگ در خواب، دیدن مردی بزرگوار است. اگر (کسی در خواب) بیند در رود بزرگ صافی شد. دلیل که با مردی با دیانت بپیوندد. هر چند رود بزرگ‌تر و صاف‌تر بود، مرد بزرگوارتر و به منزلت و دیانت بهتر بود. اگر به خلاف این بیند، آن مرد ستمگر و فاسق‌تر بود.

   -از نظر او اگر (کسی در خواب) بیند در رودی بزرگ شد که آبش تیره بود و در زیر وی گل گندیده بود، دلیل که با مردی ستمگر و بی دیانت پیوندد، به قدر تیرگی آب و از او غم و اندوه به وی رسد.

به گفته ابن سیرین اگر (کسی در خواب) بیند که در رود غرق شد، دلیل کند که تا به وقت مرگ از غم رهایی بیابد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پايان مطلب - www.holoo1.ir

مطالب مرتبط

تظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی