زندگي نامه مريم مومن بازيگر نقش فخرالزمان

زندگي نامه مريم مومن بازيگر نقش فخرالزمان

زندگي نامه مريم مومن بازيگر نقش فخرالزمان

مريم مومن کيست؟ مریم مومن که تاکنون کمترین سابقه‌ای از او منتشر نشده است، به ‌گفته حمیدنژاد «در نخستین حضور حرفه‌ای خود در کنار بازیگران مشهور و خوشنامی چون خانم پناهی‌ها و غزل شاکری کم نیاورده است». . .

به ادامه مطلب برويد

مجله اينترنتي هلو : مریم مومن در ۶ ام مرداد ماه سال ۱۳۷۷ در مشگین شهر اردبیل به دنیا آمده است، او تک فرزند است و از ۷ سالگی به همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کرده و هم‌اکنون ساکن کرج می‌باشد.

-  وی دانشجوی رشته بازیگری است، او فعالیت خود را از تئاتر شروع کرده و حالا بعنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است.

-  سریال بانوی عمارت نخستین کار حرفه ای این بازیگر جوان محسوب می شود، وی در این سریال ایفاگر نقش فخر الزمان می باشد.

-  مریم مومن که تاکنون کمترین سابقه‌ای از او منتشر نشده است، به ‌گفته حمیدنژاد «در نخستین حضور حرفه‌ای خود در کنار بازیگران مشهور و خوشنامی چون خانم پناهی‌ها و غزل شاکری کم نیاورده است».

-  جالب این‌که سازندگان سریال در یک سال تولید بانوی عمارت بشدت کوشیدند عکسی از او منتشر نشود و رونمایی از مریم مومن با پخش نخستین قسمت‌های سریال انجام شد.

-  مریم مومن برخلاف بسیاری از هنرمندان حضوری کمرنگ در شبکه های اجتماعی دارد.

-  تاکنون خبری درباره ازدواج مریم مومن اعلام نشده و عکسی تحت عنوان عکس همسر مریم مومن توسط ایشان منتشر نشده است. بنابراین به نظر می رسد میتوانیم این بازیگر جوان را جزو بازیگران زن مجرد ایرانی قرار دهیم.

-  داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد. . . .

پايان مطلب

منبع : مجله اينترنتي دوستان