مجله اينترنتي هلو

نوشيدن آب در فصل پاييز لازم است

نوشيدن آب در فصل پاييز لازم است

نوشيدن آب در فصل پاييز لازم است

مجله اينترنتي هلو : همه ما لزوم نوشیدن آب را در تابستان بیشتر احساس می‌کنیم اما همین که هوا رو به سردی می‌رود و پاییز از راه می‌رسد به شکل محسوسی از دفعات و مقدار نوشیدن آب کاسته می‌شود به طوری که گاهی ممکن است در آخر روز با خودمان حساب کنیم و ببینیم که اصلا آبی ننوشیده‌ایم!

به ادامه مطلب برويد

با بچه دروغ گو چه کار بايد کرد


بچه دروغ گو

بچه ام به من دروغ مي گويد بايد چه کنم

آیا این طبیعی است که بچه‌تان به شما درباره همه چیز دروغ بگوید؟ حتی اگر خودتان آنجا باشید و ببینید واقعا چه اتفاقی افتاده است؟

به ادامه مطلب برويد    کودک دروغ گو ، علت دروغ گفتن کودک

کنترل کردن رفتارهاي آزار دهنده کودک

کنترل کردن رفتارهاي آزار دهنده کودک

گاهی تنبیه کودک در قبال انجام اعمال ناشایست موجب تشدید آن رفتار می‌شود.
ناهید ازغندی روان‌شناس کودک اظهار داشت: یکی از رفتارهای آزاردهنده کودک، نافرمانی و انجام رفتارهای خشن همچون شکستن و خراب‌کردن وسایل شخصی و بویژه اسباب بازی‌هایش است که سبب ایجاد خشم والدین می‌شود.
وی ادامه داد: نق‌نق کردن، انگشت مکیدن، حرف ناپسند زدن، آب دهان انداختن، ناخن جویدن و کتک زدن از دیگر رفتارهای آزار دهنده کودک است که در صورت عدم کنترل آن باعث ایجاد مشکلات بزرگ‌ رفتاری در آینده برای او خواهد شد.
ازغندی افزود: در این شرایط بی‌اعتنایی نسبت به رفتارهای ناپسند کودک به وسیله والدین و درخواست این‌که نیازش را به آرامی بیان کند بسیار مهم است و زمانی که موفق به اجرای این خواسته شد، وی را مورد تشویق قرار دهید.
این روان‌شناس کودک در پایان گفت: والدین به محض اینکه مشاهده کردند کودک به رفتارهای ناشایست خود پایان داده است، هر چند که از رفتار وی ناراحت باشند ولی باید بلافاصله به تنبیه خود پایان دهند

مجله اينترنتي هلو

باشگاه خبرنگاران جوان

نحوه کنترل کردن کودک ، رفتارهاي آزاردهنده ، رفتار بد کودک

شهاب 3 بالاي سر پايگاه هاي اسرائيل


شهاب 3

شهاب 3 بالاي سر پايگاه هاي اسرائيل

"تل نوف" ، "حتزار"، "حاتزوریم"، "بن گوریون" از پایگاه های هوایی راهبردی ارتش اسرائیل در سرزمین های اشغالی است

به ادامه مطلب برويد

مرگ عزيزان را چگونه بايد تحمل کرد


تحمل مرگ عزيزان

مرگ عزيزان را چگونه بايد تحمل کرد

کاملا مشخص است که  با شنیدن خبر مرگ اطرافیان نمی توان احساس خوبی داشت. در عین حال واكنش اطرافیان نسبت به این خبر با یكدیگر متفاوت است. ممكن است ناگهان شروع به گریه كنند، شوكه شوند یا احساس پوچی، كرختی و افسردگی كنند، حال چگونه باید با ازدست رفتن عزیزان کنار آمد؟

به ادامه مطلب برويد

آموزش تهيه سوپ اسفناج و پاستا


سوپ اسفناج و پاستا

آموزش تهيه سوپ اسفناج و پاستا 

سوپ اسفناج و پاستا پیش غذای خوشمزه و سالمی است. این سوپ از موادی زیادی تشکیل شده است و به عنوان یک غذای کامل در یک وعده می تواند قرار بگیرد.

به ادامه مطلب برويد

آموزش آشپزي ،آشپزي حرفه اي ،تهيه غذاهاي خوشمزه

قلب همسر خود را در دست بگيريد


قلب همسر را در دست خود بگيريد

همسر خود را هميشه عاشق خود نگه داريد 

قلب همسر خود را در دست بگيريد

هر خانمی که ازدواج  می کند دوست دارد سلطان همیشگی قلب همسرش باشد. برای این کار نیاز به تخصص خاصی ندارید فقط کافی است چند ترفند  مهم زندگی را بدانید.

به ادامه مطلب برويد

ناباروري در مردان به علت کم خوابي


مجله اينترنتي هلو : ناباروري در مردان به علت کم خوابي

ناباروري در مردان

براساس تحقیقات جدید خواب کافی برروی قدرت باروری مردان اثر مثبت دارد و کاهش میزان ساعت خواب مردان برروی قدرت باروری آنها اثر منفی خواهد گذاشت

به ادامه مطلب برويد

اصول نگهداري از مسواک


نگهداري مسواک

اصول نگهداري مسواک

مسواک‌ها محل تجمع باکتری‌های مختلف هستند. بسیاری افراد مسواک را سریع زیر آب می‌گیرند، یکی دو بار به آن ضربه زده، به خیال تمیز شدن سر جای خود می‌گذارند غافل از این که رطوبت حمام جای مناسبی برای رشد انواع مختلف باکتری‌هاست

به ادامه مطلب برويد

مسافران بيرجند غش کردند

مسافران بيرجند غش کردند

مسافران بيرجند غش کردند . اخبار و حوادث را در مجله اينترنتي هلو ببينيد
هواپیمایی که قرار بود مسافران را به بیرجند برساند دچار حادثه شد و به فرودگاه تهران برگشت.
پرواز شماره ۲۱۲ تهران - بیرجند شرکت ایران‌ایر با هواپیمای فوکر ۱۰۰ که قرار بود حدود ساعت ۱۳:۴۰ از تهران به سمت بیرجند حرکت کند، پس از تأخیر چند ساعته حدود ساعت ۱۷ از زمین بلند شد اما پس از طی مسیری، مسافران این هواپیما با تکان‌های شدید و صداهای ناهنجار روبرو شدند که مشخص شده موتور سمت راست هواپیما از کار افتاده است.
این اتفاق وحشتی را در دل مسافران انداخت به طوری‌ که برخی از مسافران غش کردند. در نهایت این هواپیما مجبور شد تا به فرودگاه تهران برگردد.

مجله اينترنتي هلو

نيک صالحي

1143 صفحه