مجله اينترنتي هلو

مجله اينترنتي هلو:سرپرست اورژانس کشور به محل حادثه برخورد دو قطار در سمنان رفت


برخورد دو قطار در سمنانسرپرست اورژانس کشور پس از حادثه برخورد دو قطار در سمنان دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت موجود را صادر و خود نیز به محل حادثه رفت.
سرپرست اورژانس کشور به محل حادثه برخورد دو قطار در سمنان رفت

پیرحسین کولیوند صبح امروز پس از حادثه برخورد دو قطار در سمنان دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت موجود را صادر کرد.

این حادثه که ساعت 7 و 50 دقیقه صبح امروز رخ داده است تا کنون سبب کشته شدن پنج نفر شده است.

نیروهای اورژانس از طریق زمینی و هوایی برای خدمت دهی به مجروحان و پوشش این حادثه به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست اورژانس کشور پس از وقوع حادثه به سرعت عازم محل برخورد دو قطار شده است تا بتواند با حضور در محل حادثه خدمتی بهتر از سوی اورژانسی ها به مجروحان داشته باشد

بازنشر : مجله اينترنتي هلو

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آماده باش تیم مدیریت‌بحران سازمان در پی انفجار در حله بغداد


آماده باش تيم مديريت بحرانآخرين خبر از انفجار در حله عراق

جانشين رئيس در مديريت بحران و مدير بحران ستاد كشوری سازمان، از آماده باش تیم مدیریت بحران سازمان پس از انفجار حله بغداد و شهادت تعدادی از هموطنان در این انفجار، خبر داد.
آماده باش تیم مدیریت‌بحران سازمان در پی انفجار بغداد

مهرداد علی‌بخشی جانشين رئيس در مديريت بحران و مدير بحران ستاد كشوری سازمان، اظهار داشت: تیم مدیریت بحران سازمان متشکل از متخصصان پزشکی قانونی و آزمایشگاهی و ژنتیک قانونی آماده است تا در صورت نیاز و صلاحدید مسئولان به کشور عراق اعزام شود.

روز گذشته (پنجشنبه 4 آذرماه 1395) طی انفجاری در یک پمپ‌بنزین در «الحلة» واقع در جنوب بغداد، حداقل 80 تن از زائران شهید و چندین تن دیگر زخمی شدند

باشگاه خبرنگاران جوان

چه زماني بايد شامپوي خود را عوض کنيم


چه زماني بايد شامپوي خود را عوض کنيم چه زماني بايد شامپوي خود را عوض کنيم

زمان مناسب برای تعویض شامپو مو سر شما هم مثل دندان شما می باشد. معنی این حرف این است: همانگونه که هر چند وقت یکبار مسواک خود را عوض میکنید لازم است تا شامپو خود را هم عوض کنید. البته لازم به ذکر است که برای تعویض شامپو فاکتورهایی وجود دارد.
صداقت پیشه متخصص پوست و مو ؛ در خصوص زمان مناسب برای عوض کردن شامپوی سر اظهار داشت:شامپو یک ماده شوینده است و کار اصلی آن تمیز کردن و شست و شوی مو و پوست سر می باشدبنابراین اگر شامپوی مورد استفاده شما موهایتان را تمیز و خوش حالت می کند، نیازی نیست هرچند وقت یک بار شامپوی خود را تعویض بکنید و می توانید تا مدت ها از آن استفاده بکنید.
وی با بیان اینکه افراد دارای موی شوره دار، چرب و خشک بهتر است از شامپوهای مخصوصخود استفاده بکنند، تصریح کرد: این اشخاص باید با توجه به نوع موهای خود شامپوی مخصوصو مناسب را برای موی خود انتخاب بکنند، برای مثال برای رفع شوره سر باید از شامپوی ضد شوره و برای جلوگیریاز خشکی و شکنندگی مو بهتر از شامپوی مخصوص موهای خشک استفاده بشود.
وی اظهار داشت:بعضی از افرادی که از شوره سر رنج می برند و از شامپوی مخصوص موهای شوره داراستفاده می کنند، ممکن است بعد از مدتی شامپوی ضدشوره مورد استفاده آنها تاثیرخود را بر روی موها از دست بدهند و شوره سر باز گردد که در بعضی موارد مشکل اصلیفرد بیماری مربوط به پوست سر می باشد که به غلط شوره تشخیص داده شده و برای مدت کوتاهی به طور ظاهری مشکل فرد را برطرف بکند.
این متخصص پوست و مو تاکید کرد: مشکلات مو و پوست سر نظیر شوره، چربی پوست سرو خشکی و زبری مو باید به صورت ریشه ای درمان بشوند و لازم به ذکر است که در میانشامپوهای مخصوص فقط شامپوهای ضد شوره خاصیت درمانی دارند و سایر شامپوها حاویموادی هستند که از پیشروی این مشکلات جلوگیری می کنند.
صداقت پیشه افزود:سفارش می شود کودکان از شامپوهای مخصوص خود استفاده بکنند زیرا پوست و مویآنها بسیار حساس است و استفاده از شامپوهای مخصوص کودکان از بروز مشکلاتی نظیرسوزش چشم و حساسیت جلوگیری می کند.
وی بیان کرد:تقریبا بیشتر شامپوها در مواد تشکیل دهنده خود مشابه هستند، از این رو استفادهاز بیشتر آنها به جز شامپوهای مخصوص نتیجه یکسانی دارد و به همین خاطر توصیهمی شود که اگر شامپویی که استفاده می کنید با موهای شما سازگار می باشد نیاز به تعویض آن نیست.

بازنشر : مجله اينترنتي هلو


بيتوته beytoote.com

زندگي نامه ترلان پروانه بازيگر و مدلينگ


زندگي نامه ترلان پروانه

زندگي نامه ترلان پروانه بازيگر سينما و مدلينگ  براي دانستن بيشتر به ادامه مطلب برويد

زائران ايراني در بين شهداي حله عراق


زائران ايراني در بين شهداي حله عراقزائران ايراني در بين شهداي حله عراق

رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین با بیان اینکه وقوع انفجار در حله عراق چندین کشته و زخمی برجای گذاشت، گفت: تاکنون 12 جسد شناسایی شده است و که در بین آنها زائران ایرانی نیز وجود دارند.
وقوع انفجار در حله عراق چندین شهید و زخمی برجای گذاشت/12 جسد شناسایی شد/وجود زائران ایرانی در بین شهدا

پیرحسین کولیوند اظهار داشت: امروز در حله عراق یک انفجار رخ داده است که سبب شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از زائران شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون جسد 12 نفر از شهدای این انفجار شناسایی شده است، افزود: در بین این افراد زائران ایرانی نیز وجود دارند.

رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین با بیان اینکه نیروهای بهداشت و درمان ستاد اربعین جمهوری اسلامی ایران هنوز در عراق حضور دارند، عنوان کرد: به سرعت پس از رسیدن این خبر نیروهای مستقر ما در عراق به محل حادثه و انفجار اعزام شده اند.

وی گفت: اطلاعات دقیق و اسامی کشته شهدای ایرانی به زودی اعلام می شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

اين دختران محبت را در خيابان ها جستجو مي کنند


به دنبال محبت در خيابان

در خيابان ها به دنبال محبت مي گردند ، دختران فراري در خيابان ها به دنبال ؟

پدیده فرار دختران از خانه از نمونه معضلاتی است که در طول دو دهه گذشته زمزمه های بیشتری از آن به گوش می رسد،چالشی که نمی توان آن را یک اپیدمی یا معضل همه گیر عنوان کرداما موارد اندک آن نیز برای جامعه ای با مختصات فرهنگی ایران بسیار چالش برانگیز است

به ادامه مطلب برويد

فاصله نسل جديد و نسل قديم


فاصله فرهنگي بين نسل ها

فاصله بين نسل جديد و نسل قديم ، فاصله فکري جوانان با نسل قديم

موضوع شکاف بین نسل‌ها، همواره از مواردی به شمار می‌رود که در سطح جامعه یا کانون خانواده عامل بروز تنش‌ها و اختلافات متعددی می‌شود

به ادامه مطلب برويد

امشب آخرين مهلت سرشماري خانوارها


سرشماري 95سرشماري 95 امشب تمام مي شود

سامانه سرشماری ۹۵ برای ثبت نام اینترنتی خانوارهای غایب ، فقط تا 24 امشب فعال است.
 قائم مقام مدیر اجرایی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان از خانوارهایی که به هر دلیل تاکنون نتوانسته اند در سرشماری مشارکت کنند خواست در ساعات آینده اقدام کنند.

به گفته منوچهر حیاتی ، مهلت سرشماری عمومی نفوس ومسکن تمدید نخواهد شد

باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود ترانه يه روزي مياي از سيروان خسروي


دانلود ترانه يه روزي مياي از سيروان خسروي

دانلود ترانه يه روزي مياي از خواننده خوب از سيروان خسروي

براي دانلود اينجا را کليک کنيد

منبع : پاپ موزيک

1143 صفحه