انواع مدل هاي لباس زنانه،درباره بارداري و زايمان،درباره بهداشت کودک،درباره رابطه زناشويي،درباره تازه هاي پزشکي، آموزش آَشپزي براي خانم ها

کشته شدن مرد زيتون فروش در خانه اش

کشته شدن مرد زيتون فروش . بخش خبري مجله اينترنتي هلو : مرد جوان و از همه جا بي خبر وقتی از مغازه اش در یکی از خیابان‌های گلسار رشت به سمت خانه‌اش می‌رفت نمی‌دانست با پای خود به قتلگاه‌اش می‌رود؛ این مرد با اصابت ضربه‌ای به سر به قتل رسیده‌است . . .

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد
اسفنديار قره باغي خواننده محبوب : من در تبريز زندگي مي کنم

اسفنديار قره باغي گفت : من در تبريز زندگي مي کنم . بخش بيوگرافي مجله اينترنتي هلو . آقاي اسفندیار قره باغی خواننده آثار ماندگار انقلابی و همچنین آثار حماسی در گفتگو با رادیو ایران اقامت خود در آمریکا را تکذیب کرد و گفت: من مدتی است از تهران کوچ کرده ام و در تبریز ساکن شده ام ..

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد
ميوه اي که مزه بستني مي دهد

بخش خبري مجله اينترنتي هلو : ميوه اي که مزه بستني مي دهد

لوبیای اینگا «Inga bean» نام میوه‌ی بومی امریکای جنوبی ، است که پالپ‌هایی سفید به طعم بستنی وانیلی دارد و به بستنی میوه‌ها معروف است ..

تابناک با تو

هديه بزرگ به آخوندي

هديه بزرگ به آخوندي  . بخش خبري مجله اينترنتي هلو

تصویری از تابلوي وان يکاد هدیه بزرگ داده شده به آخوندی در مراسم تودیع وی را مشاهده می کنید. . .

تابناک با تو

ويشکا آسايش در تئاتر مي سي سي پي نشسته مي ميرد

ويشکا آسايش در تئاتر مي سي سي پي نشسته مي ميرد  . بخش خبري مجله اينترنتي هلو

تئاتر "می سی سی پی نشسته میمیرد" به کارگردانی همایون غنی زاده که از نیمه مهر امسال در تالار وحدت روی صحنه رفته است، همچنان به اجرا‌های خود ادامه می‌دهد . خانم ویشکا آسایش، بازیگر سینما، در قالب تنها شخصیت زن این نمایش با نام آناستازیا نقش آفرینی می‌کند؛ شخصیتی که پای بند هیچ اصلی نیست، پیوسته دروغ می‌گوید، اغواگر است، فریب می‌دهد و رنگ عوض می‌کند . ..

منبع : تابناک با تو

حرف هاي خاشقچي در آخرين لحظات زندگي

بخش خبري مجله اينترنتي هلو : حرف هاي خاشقچي در آخرين لحظات زندگي . قتل خاشقچي در سفارت عربستان بسيار وحشتناک بوده است . اخرين خبر درباره پرونده خاشقچي . رئیس بخش تحقیقات روزنامه 'صباح' چاپ ترکیه جزئیات بیشتری را از لحظات اخر قتل 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار منتقد سعودی فاش کرد از جمله سخنان وی قبل از مردن که می گفت دارم خفه می شوم . . .

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد
باکتري ها با نور خورشيد از بين مي روند

باکتري ها با نور خورشيد از بين مي روند

نور خورشيد فوايد زيادي دارد . يکي از اين فوايد نور خورشيد از بين بردن باکتري ها است . باکتری‌هایی، که در گرد و غبار زندگی می‌کنند و با بیماری‌های تنفسی مرتبط هستند، با نور خورشید از بین می‌روند . ..

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد
درباره انواع سونوگرافي در دوران بارداري بيشتر بدانيد

سووگرافي در دوران بارداري انواع مختلفي دارد و همچنين عوارض آنها هم با هم فرق دارند . اگر شما خانم هاي عزيز قصد داريد سونوگرافي انجام دهيد بهتر است که با انواع سونوگرافي و معايب و مزاياي آن آشنا شويد

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد
مي خواهيد نوزاد شما سالم باشد در اين سن باردار شويد

مي خواهيد نوزاد شما سالم باشد در اين سن باردار شويد . براي اينکه مادر و جنين در سلامت کامل باشند بايد در سن مناسب باردار شويد . با بالا رفتن سن ممکن است بارداري کمي مشکل شود و براي مادر و نوزاد عوارضي داشته باشد

به ادامه مطلب برويد

ادامه مطلب کليک کنيد