رابطه زناشويي مدل لباس آرايش و زيبايي خانم هاي باردار
تبليغات در سايت تبليغات در سايت
مسابقه شتر دواني در امارات بدون سوارکار

مسابقه شتر دواني در امارات بدون سوارکار - در اين مسابقه به جاي سوار کار ربات روي شتر سوار است

در بازار , مولتی میلیون دلاری این رقابت‌ها، شترها با این روش (بدون وزن بدن شترسوار) با سرعت بیشتری می‌دوند. . . .

مجله اينترنتي هلو www.holoo1.ir

دوچرخه سواري در هلند - بيشتر مردم هلند دوچرخه دارند

دوچرخه سواري در هلند

آيا مي دانيد که هلند 16,250,000 نفر جمعیت و 16,000,000 دوچرخه دارد، 99.91% مردم هلند دوچرخه دارند و هر فرد هلندی سالیانه به طور میانگین 1000 کیلومتر دوچرخه سواری میکند ! !!! حالا ما ايراني ها چي؟؟؟؟؟

مجله اينترنتي هلو

تابناک با تو

آقاي پوتين رئيس جمهور روسيه در حال آب تني در آب هاي سرد

پوتين در حال آب تني در آب هاي سرد

+ رییس جمهور روسیه در مراسم آب تنی به مناسبت عید غسل تعمید عیسی مسیح در حوضچه روباز در دل یخ در دریاچه سلیگر شرکت کرد.
+  ولادیمیر پوتین ،که به استان تور روسیه سفر کرده از صومعه مردان در صحرای نیلو استولوبنسکایا بازدید نمود.
+ دمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد این اولین بار نیست که رهبر روسیه در در مراسم آب تنی به مناسبت عید غسل تعمید عیسی مسیح شرکت می‌کند . .

مجله اينترنتي هلو  www.holoo1.ir

عصرايران

خودروي لوکس فوتباليست - خودروي گران قيمت پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد

خودروي فوتباليست

آقاي پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد با خودرو لوکس جدیدش در تمرینات این تیم ظاهر شد  .آقاي پوگبا همواره به زندگی لوکس و تجملاتی شهرت داشته است و همواره از خانه‌های گرانقیمت، ماشین‌ها و لباسهای لوکس و گران استفاده کرده است.اين ستاره فرانسوی، یک رولز رویس بلک بد با قیمت 250 هزار پوند خریداری کرده است . .

مجله اينترتني هلو

عصرايران

ماشين ژيان با قيافه ليموزين - ژيان ماشين قديمي

ماشين ژيان با قيافه ليموزين . تولید ژيان ایران از اواخر دهه 1340 در شرکت سهامی ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) آغاز شد. ژیان برای سال ها در یک مدل و به صورت سواری هاچ بک تولید می شد اما پس از سال 1353 بر تنوع مدل ژیان های تولیدی افزوده شده و مدل وانت این خودرو با نام "ژیان مهاری" و "ژیان پیکاپ" (وانت اتاق دار) تولید شد . در اوایل تولید این خودروها در ایران، پیکان به قیمت حدود 17 هزار تومان و ژیان به قیمت حدود 12 هزار تومان به فروش می رسید. www.holoo1.ir

نمناک  namnak.com

دختري با گريم مردانه وارد استاديوم شد - گريم مردانه يک دختر

دختري با گريم مردانه وارد استاديوم شد .  یک دختر هوادار پرسپولیس با گریم و آرایشی مردانه وارد استادیوم شده و بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کرده است .پرسپولیس در اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت و این دیدار با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید .

www.holoo1.ir

تابناک با تو

ساختمان پلاسکو در سال 1355

ساختما پلاسکو در سال 1355 . ساختمان پلاسکو، ساختمانی تجاری در ضلع شمال شرقی چهارراه استانبول، تهران بود و از آن به‌عنوان اولین آسمان‌خراش و ساختمان مدرن خاورمیانه یاد می‌شد . این ساختمان ۱۷ طبقه با اسکلتِ فلزی که در سال ۱۳۴۱ افتتاح شده بود، یکی از مهمترین مراکز تولید و فروش پوشاک در تهران بود. ساختمان پلاسکو در روز پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ پس از ۵۴ سال از زمان ساخت بر اثر آتش‌سوزی فرو ریخت و ۵۶۰ واحد تجاری در آن نابود شد

منبع : ويکي پديا

مجله اينترنتي هلو - www.holoo1.ir

اولين تانک ساخته شده در جهان

اولين تانک ساخته شده در جهان . این چهارچرخه زرهی  را به نوعی یکی از نخستین  تانک‌های ساخت  بشر می توان نامید که در سال ۱۸۹۹ توسط انگلستان ساخته شده است . .

www.holoo1.ir

عصرايران

تهران قديم و آسمان آبي و هواي پاک

تهران قديم و آسمان آبي و هواي پاک . آيا دوباره تهران چنين هوايي خواهد داشت؟ خوش به حال اونايي که در قديم تو تهران زندگي مي کردن

www.holoo1.ir

افراد مشهور