مجله اينترنتي هلو شامل اخبار، مدل لباس، پزشکي، زناشويي، سبک زندگي

اخبار جديد

تشکر علي مطهري از قوه قضاييه به خاطر لغو پوشيدن اجباري چادر در دادگاه

تشکر علي مطهري از قوه قضاييه به خاطر لغو پوشيدن اجباري چادر در دادگاه

اخبار تهران-مجله اينترنتي هلو: از این جهت، این تصمیم بسیار خوب بود که برای برخی این ذهنیت و تصور وجود داشت که همه متهمان خانم، دزد‌ها و قاتلان از چادری هستند در حالی که اینچنین نیست.

به ادامه برويد

ادامه مطلب
سيد ابراهيم رئيسي در ايستگاه مترو / رئيس قوه قضاييه

سيد ابراهيم رئيسي در ايستگاه مترو

اخبار تهران-مجله اينترنتي هلو:حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه که صبح امروز برای شرکت در همایش قوه قضائیه به مجتمع شهید بهشتی واقع در پل رومی رفته بود، برای بازگشت به محل کار خود از مترو استفاده کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ابولفضل انتظاري ديشب فوت کرد / مديرعامل شرکت هاي پديده

ابولفضل انتظاري ديشب فوت کرد . اخبار مجله اينترنتي هلو:به گزارش فارس از مشهد، ابوالفضل انتظاری، مدیرعامل شرکت‌های پدیده که به‌علت عفونت کلیه در بیمارستان بستری بود، ديشب فوت کرد. پیش از این شایعاتی درباره فوت وی در رسانه‌ها منتشر شده بود که تکذیب شد، اما ديشب این خبر توسط کانال رسمی شرکت پدیده تایید شد.

منبع:عصرايران

سرتيپ امير حاتمي از سازمان قضايي تشکر کرد

اخبار داخلي : به گزارش تسنیم، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» درباره اعدام یکی از نیروهای قراردادی این وزارت خانه به اتهام جاسوسی گفت: این فرد از سال 89 از وزارت دفاع جدا شده بود؛ در دوره بازنشستگی به سراغ وی آمده و متاسفانه این فرد را وادار به خیانت کرده بودند.

به ادامه برويد

ادامه مطلب
مصطفي سالاري رئيس سازمان تامين اجتماعي مي شود

اخبار داخلي:مصطفي سالاري استاندار گیلان، رئیس سازمان تامین اجتماعی می شود.

-به گزارش عصر ایران به نقل از پیام عسلویه مصطفی سالاری که دکترای مدیریت اجرایی از دانشگاه بوردوی فرانسه و دانش آموخته‌ دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران است، در دولت روحانی سابقه‌ استانداری‌ بوشهر و گیلان را دارد. سالاری جوان‌ترین استاندار فعلی کشور است.

مجله اينترنتي هلو

ماجراي من و رقصنده هاي زن / قيمت زن هاي رقاص در تهران

ماجراي من و رقصنده هاي زن

ماجراي از آنجا شروع شد که به يکي از رقصنده هاي زن تلفن زدم و ....

می‌گویم به زودی تولد دختر ۵ ساله ام است و شرایط را می‌پرسم. می‌گوید خواننده و امکانات صوتی برای سه ساعت ۶۰۰ هزار تومان. می‌پرسم نوازنده ندارید که می‌گوید با نوازنده هم قیمت‌ها خیلی فرق دارد و ..

به ادامه برويد

ادامه مطلب
جلال حاجي زوار به جرم جاسوسي براي آمريکا اعدام شد

جلال حاجي زوار به جرم جاسوسي براي آمريکا اعدام شد

اخبار داخلي مجله اينترنتي هلو: جلال حاجی زوار ، کارمند قراردادی سازمان هوافضای وزارت دفاع که برای سازمان سیا و دولت آمریکا جاسوسی می‌کرد توسط سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع شناسایی و تحت تعقیب دادسرای نظامی تهران قرار می‌گیرد.

به ادامه برويد

ادامه مطلب