close
رزرو هتل
مجله اينترنتي هلو شامل اخبار، مدل لباس، پزشکي، زناشويي، سبک زندگي
loading...

مجله اينترنتي هلو

درباره مسائل زناشويي ، بهترين رابطه زناشويي ، مشكلات زناشويي ، درمان مشكلات زناشويي

تبليغات كم هزينه در سايت هلو
تبليغات اينترنتي در مجله اينترنتي هلو 


نکاتي درباره بهداشت جنسي در تعطيلات و مسافرت

مجله اينترنتي هلو : یکی از موارد مهم بهداشتی، چگونگی روابط جنسی و رعایت تعدادی از نکات در رابطه جنسی است، تا خدای نکرده در پایان تعطیلات مواجه با مشکل نشوید.

به ادامه مطلب برويد


زوج هاي درون گرا و برون گرا چه مشکلاتي دارند

یکی از اتفاقات جالبی که گاهی در مورد زوج ها می افتد، جذب شدن آدم های متضاد به همدیگر است. یکی از مصادیق این تضاد هم جذب شدن آدم های برون گرا و دورن گرا نسبت به همدیگر است.

+ یکی از اتفاقات جالبی که گاهی در مورد زوج ها می افتد، جذب شدن آدم های متضاد به همدیگر است. یکی از مصادیق این تضاد هم جذب شدن آدم های برون گرا و دورن گرا نسبت به همدیگر است. این آدم ها معمولا ویژگی هایی دارند که ممکن است شعر «تفاوت از زمین تا آسمان است» را برای آدم تداعی کند، اما خب، اتفاقی است که می افتد و  خیلی از زوج ها با وجود این اختلاف های شخصیتی در کنار هم زندگی می کنند. دوست دارید بدانید راز حفظ زندگی مشترک این زوج ها چیست؟ بد نیست نگاهی به ادامه این مطلب بیندازید!
من توی خودمم، تو چطور؟

+ اصطلاح های درون گرا و برون گرا را برای اولین بار کارل گوستاو یونگ در سال 1921 به کار برد. حالا این اصطلاحات به چه معنی هستند؟ منظور یونگ از درون گرا بودن یک نفر این بود که آن شخص تمایل بیشتری دارد توی لاک خودش باشد و اصطلاحات سرش به کار خودش گرم باشد.

+ آنها معمولا احساسات و فکرهای شان را تجزیه و تحلیل می کنند و منبع انرژی شان را در تنهایی و خلوت به دست می آورند؛ یعنی وقتی حال شان خوب نیست و احساس می کنند نیاز به تجدیدقوا دارند، تنهایی برای شان حکم منبع تجدیدقوا را دارد. درست برخلاف آدم های برون گرا که مرتب به سمت دنیای بیرونی کشیده می شوند و انرژی لازم برای ادامه زندگی را از حضور در جمع به دست می آورند.

+ اگر کمی به عمق این خصلت ها دقت کنیم، متوجه می شویم برای درون گراها خیلی مهم نیست که اطراف شان پر از آدم باشد، چون یک جورهایی ته ذهن شان احساس می کنند بودن در این جمع ها وقت گران بهای شان را می گیرد

+ برون گراها هم بودن در جمع را به چشم مسئله ای که صرفا باعث رضایت خاطر آنها می شود، نگاه نمی کنند بلکه وجود دیگران را کاملا ضروری و مهم قلمداد می کنند و به نوعی شخصیت خودشان را با توجه به افرادی که در اطراف شان هستند، تعریف می کنند.

+ رسانه ها معمولا کمتر به افراد درون گرا می پردازند و بیشتر به نشان دادن وجوه مثبت و موفقیت های افراد برون گرا می پردازند. اگر هم قرار باشد رسانه ای تصویری از فرد درون گرا نشان دهد، معمولا او را به صورت افسرده و بسیار منزوی نشان می دهد، نه فردی که تحلیل گر است و عمیق. در حال حاضر محققان عرصه روان شناسی نشان داده اند نه برون گراها نسبت به درون گراها برتری دارند و نه درون گراها نسبت به بیرون گراها بهتر هستند. هر دوی این گروه ها ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند و در شرایط مناسب عملکرد مناسبی هم خواهندداشت.
وقتی عاشق هم می شوند

+ شاید شما هم در اطراف تان زوج هایی را دیده باشید که یکی شان خجالتی است و دیگی اهل بگوبخند و معاشرت. شاید هم شما و همسرتان چنین شخصیت هایی داشته باشید. اول از همه، این را بدانید که بسیاری از زوج ها به خاطر شخصیت های متفاوت شان جذب همدیگر می شوند و این مسئله تازه ای نیست.

+ حتی خیلی ها اعتقاد دارند ویژگی های متفاوت این افراد می تواند تکمیل کننده همدیگر باشد و منجر به پیشرفت شخصیت شان شود، اما واقعیت هایی هم در این میان هست؛ وقتی زوجی با هم اختلاف شخصیتی زیادی داشته باشند، ممکن است اختلافاتی را تجربه کنند که زوج های شبیه هم کمتر درگیرشان هستند. به همین خاطر نکته دوم به مهارت شما و همسرتان برای کنار آمدن با هم و استفاده از این ویژگی های متفاوت برای پیشرفت رابطه تان بر می گردد.


می توانید طور دیگری باشید؟

+ همان طور که قبلا هم اشاره کردیم نه برون گراها نسبت به درون گراها برتری دارند و نه درون گراها بهتر از برون گراها هستند. پس همین جا یک تصمیم اساسی بگیرید و توی ذهن تان عبارت های «ما درون گراها» و «شما برون گراها» را از بین ببرید. همین نگاه ما و شمایی می تواند بین شما و همسرتان فاصله بیندازد و ناخودآگاه شما را نسبت به افرادی که از نظر شخصیتی شبیه همسرتان هستند، حساس کند. بعد از اینکه فاصله ما و شمایی را برداشتید، نوبت به دانستن یک واقعیت خیلی جالب می رسد؛ هیچ کدام از ما 100درصد برون گرا یا درون گرا نیستیم. هرکس در زندگی اش می تواند وقت هایی را تجربه کند که کاملا برخلاف شخصیت معمولش عمل کرده.
چه فرقی با هم دارند؟

برون گراها و درون گراها علاوه بر مواردی که تا اینجای کار گفته شده، تفاوت های اساسی دیگری نیز دارند. برای نمونه افراد برون گرا که در جامعه تحت عنوان «اجتماعی» یا «خونگرم» شناخته می شوند معمولا به حرف زدن علاقه زیادی دارند. این افراد متکلم وحده جمع هستند و در بیشتر مواقع گوی صحبت کردن را از بقیه می ربایند. آنها خیلی وقت ها نیاز به تاییدشدن از جانب جمع دارند.

حوصله در خانه ماندن را ندارند. تمرکزشان روی مسائل زیاد نیست و مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرند و در حین همین پریدن ها به نکات تازه دست می یابند.

+ درون گراها هم درست برخلاف این افراد هستند. آنها تمرکز بسیار بالایی دارند. قدرت رهبری شان بی نظیر است. بدون اینکه بلندبلند فکر کنند، می توانند نکات تازه ای را کشف کنند و تصمیم بگیرند. این افراد معمولا در جمع ها زیاد به چشم نمی آیند، اما این غایب از نظر بودن شان زیاد طول نمی کشد. درون گراها شبیه همان ماجرای لاک پشت و خرگوش هستند و مصادیق بارز این تعبیر که رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.


+ برون گرا یا درون گرا؛ کدام بهتر است؟

+ در گذشته اگر قرار بود به افراد برون گرا و درون گرا امتیاز بدهند و آنها را در دو کفه ترازو قرار دهند قطعا برون گراها امتیاز بیشتری می آوردند و کفه شان سنگینی می کرد. هنوز هم در افکار عامه مردم ممکن است این حالت وجود داشته باشد و به نظر برسد برون گراها بهتر از درون گراها هستند. یکی از دلایل اصلی این طرز فکر هم به تبلیغاتی که در رسانه ها می شود بر می گردد.

+ نکته مهم در مورد زوج های درون گرا- برون گرا این است که بدانند چه وقت هایی لازم است از وجه دیگرشان استفاده کنند. تمام وقت هایی که تنها هستید و همسرتان در کنارتان نیست، فرصت دارید توی لاک خودتان بروید یا کاملا معاشرتی برخورد کنید، اما وقتی در کنار همسرتان هستید وقت آن می رسد که سعی کنید چیزهای تازه ای را برای حفظ رابطه تان تجربه کنید.

+ اشتباه نکنید! قرار نیست برای هم نقش بازی کنید! همسرتان شما را همین طور که هستید پسندیده و انتخاب کرده، اما برای بهبود رابطه در طولانی مدت بد نیست گاهی پای دل همدیگر راه بیایید. اگر درون گرا هستید گاهی وقت ها زمانی را به مهمانی رفتن با همسرتان اختصاص دهید و سعی کنید دنیا را از دریچه نگاه او ببینید. اگر برون گراه هستید هم بد نیست گاهی وقت ها سعی کنید به او هم فرصت صحبت کردن و اظهارنظر بدهید. سعی کنید علایقش را کشف کنید و در بخشی از آنها سهیم شوید.


پیدا کردن تفریحات دوگانه

+ یکی از مواقعی که زوج های مورد بحث ما به مشکل بر می خورند، موقعی است که قرار است مدت زیادی را در کنار هم سپری کنند. البته منظور ما یک عمر زندگی مشترک نیست بلکه به طور مشخص به تعطیلات طولانی مدت اشاره داریم! این جور مواقع بهترین کار، پیداکردن تفریحات دوجانبه است. برای مثال رفتن به کنار دریا را در نظر بیاورید. فرد برون گرا می تواند با فرزندانش مشغول آب بازی و والیبال ساحلی شود در حالی که همسر درون گرا می تواند در کنار خانواده باشد و کتاب تازه اش را مطالعه کند. تفریحاتی از این دست کم نیستند و با پیداکردن آنها می توانید به راحتی با هم کنار بیایید و به هر دوی شما خوش بگذرد.


+ سعی نکنید تغییر بدهید

واقعیت این است که آدم های درون گرا بسته به شرایطی که در آن قرار می گیرند می توانند به آدم هایی برون گرا تبدیل شوند، بگویند، بخندند، معاشرت کنند و از جمع از بودن در کنار آنها لذت ببرد، اما از آنجایی که این افراد ذاتا درون گرا هستند صرفا بنا به شرایط تغییر وضعیت داده اند.

جالب اینجاست که معمولا افراد درون گرا راحت تر می توانند وجه برون گرای شان را فعال کنند، در حالی که خیلی وقت ها افراد درون گرا نمی توانند خودشان را با محیط هایی که نیاز به درون گرا بودن دارند، وفق دهند

تیپ شخصیتی شما هرکدام که هست، سعی کنید خودتان را همان طور که هستید بپذیرید و در کنار آن، همسرتان را هم همان طور که هست قبول کنید. نخواهید او را عوض کنید و تیپ شخصیتی اش را شبیه خودتان کنید. همین مسئله تلاش برای تغییر می تواند باعث اذیت و آزار روج ها شده و منجر به اختلاف آنها شود.


+ با هم حرف بزنید

اول از همه به خاطر داشته باشید اختلاف بین تمام زوج ها وجود دارد و زوج هایی موفق هستند که روی موارد مورد اختلاف شان کار کنند و سعی کنند به نقاط مشترک برسند. نکته ی بعدی این است که بهترین راه برای فهمیدن همدیگر صحبت کردن است. این نکته را به خصوص درون گراها مدنظر داشته باشند؛ شما تا زمانی که افکارتان را روی زبان نیاورید نمی توانید همسرتان را از خواسته ها یا چیزهایی که دوست ندارید باخبر کنید. اگر با حرف زدن میانه خوبی ندارید، می توانید فکرها و احساسات تان را روی کاغذ بیاورید و درباره شان بنویسید.

البته قرار نیست این نوشته ها را برای خودتان نگه دارید بلکه باید آنها را به همسرتان بدهید و از او بخواهید که مطالعه شان کند. برون گراها هم باید به خاطر داشته باشند وسط تندتند حرف زدن شان، خوب است نفسی چاق کنند و به واکنش ها یا صحبت های همسر درون گرای شان توجه کنند. برون گراها معمولا با حرف زدن انرژی می گیرند و درون گراها ممکن است انرژی از دست بدهند. به همین خاطر هر دو طرف باید حواس شان به هم باشد.


+ به هم اعتماد کنید

سوء تعبیر یکی از ساده ترین اتفاقاتی است که بین زوج های متفاوت از نظر شخصیتی پیش می آید. به همین خاطر باید به احساسات هم توجه داشته باشند و احترام بگذارند. وقتی متوجه می شوید همسرتان از ارتباطات گسترده شما خوشش نمی آید و دوست دارد وقت بیشتری را در کنار هم تنها باشید، بد نیست از خودتان بپرسید کدام یک برای تان اولویت دارند؟ همسرتان یا دوستان تان؟

وقتی جواب این سوال را بدهید متوجه می شوید خالی کردن برنامه ها و اختصاص دادن زمان بیشتر به رابطه دو نفره تان کار سختی نیست. از طرف دیگر چنانچه درون گرا هستید، بد نیست آغوش تان را برای تجربه های تازه باز کنید و به اتفاقات اطراف تان به چشم چالش هایی که می توانند به رشد شخصیت شما منجر شوند، نگاه کنید

منبع : تبيان

مشکلات زوج هاي درون گرا و برون گرا


اين جملات شوهر شما براي زندگي خطرناک است

اگر شوهر شما مدام این جملات را به زبان می‌آورد، راحت با او درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می‌کند، با او حرف بزنید

به ادامه مطلب برويد


اوج لذت جنسي زن و مرد براي هميشه

شوهرم ،یک عاشق دست و دلباز است. به محض این که رابطه را شروع می کنیم همیشه فراموش می کنم که می خواستم زودتر تمامش کنم چون در اوج رضایت و لذت جنسی هستم  لذت جنسي در بين زن و شوهر

به ادامه مطلب برويد


راز زوج هاي موفق را بدانيد

+ می توان زندگی مشترک موفقی داشت و شغل های مهم را با آن متعادل کرد، فقط به تلاش نیاز دارد  +

به ادامه مطلب برويد   زوج هاي موفق


بلوغ فکري لازمه ازدواج موفق است

محمد تکلو کارشناس ارشد روان‌شناسی گفت: یک ازدواج عادی زمانی صورت می‌گیرد که دو طرف به بلوغ روانی، احساسی، عاطفی، جنسی، جسمی و همچنین ثبات اقتصادی رسیده باشند  لازمه ازدواج موفق

به ادامه مطلب برويد


کمبود اعتماد به نفس يا نداشتن اعتماد به نفس در رابطه زناشويي

کمبود اعتماد به نفس نه‌تنها باعث می‌شود در این رابطه باقی بمانید بلکه مانع از آن می‌شود که در برابر چیزهایی که باعث ناراحتی‌تان می‌شود بایستید و اعتراضی بکنید

رابطه زناشويي

به ادامه مطلب برويد


مراقب زندگي مشترک خود باشيد

نتیجه‌گیری و قضاوت ذهنی‌ باعث می‌شود از حقیقت دور شویم. درست در نقطه مقابل،گفت وگو و تعامل ما را به حقیقت نزدیک می‌کند. هرکدام از ما می‌توانیم با چند روش‌ از خطاهای ذهنی دوری کنيم

 

به ادامه مطلب برويد


براي همسر خود يک پشتوانه باشيد
حمایت و دلگرمی برای همسر خود در شرایط سخت موجب تقویت روابط عاطفی میان زوجین می‌شود.
محمدرضا نظامی روان‌شناس خانواده اظهار داشت: زنان معمولاً در روابط با همسران خود تمایل زیادی به ناز کردن و به اصطلاح منت کشیدن از سوی شوهران خود دارند اما باید در نظر داشت که تکرار این رفتار نتیجه معکوسی را از طرف مردان به همراه خواهد شد.
سبک زندگي
وی ادامه داد: برخلاف تصور زنان که برای جلب توجه همسر خود در مسائل کوچک و بزرگ زود به گریه می‌افتند و نقش یک زن حساس را بازی می‌کنند، نه تنها این رفتا باعث افزایش محبت میان آن‎ها نمی‌شود بلکه موجب می‌شود تا مردان تصور غلطی بر ضعیف، بی‌طاقت و شکننده بودن همسر خود در مقابل مسائل کوچک و بزرگ زندگی پیدا کنند و در نتیجه باعث دلسرد شدن از او می‌شود.
همسر مهربان
نظامی تاًکید کرد: در این شرایط مردان سعی می‌کنند تا از برقراری ارتباطات کلامی زیاد با همسر خود پرهیز کنند و او را در جریان تمام کارها و مسائل روزمره قرار ندهند تا موجب ناراحتی وی نشوند؛ در نتیجه این موضوع بدون شک برای خانم‌ها ناخوشایند است.
همسر خوب
این روان‌شناس خانواده در پایان گفت: برای تقویت اعتماد و روابط عاطفی میان شما و همسرتان خود را در سختی‌ها و مشکلات قوی نشان دهید و تکیه‌گاه و پشتیبان او باشید تا موجب دلگرمی وی نسبت به شما شود

بازنشر : مجله اينترنتي هلو

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

چگونه براي همسرمان همسر خوبي باشيم


آنچه لازم است درباره مشکلات جنسي بدانيد

شخص باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن از انزال زودرس جلوگیری بعمل آورده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به رابطه ی خود ادامه دهد.

شایع ترین بیماری جنسی مردان چگونه درمان می شود؟

به ادامه مطلب برويد   اين مطلب ويژه اعضا مي باشد حتما بايد عضو شويد


مجله اينترنتي هلو رابطه زناشويي : اين خوراکي ها قواي جنسي شما را از بين مي برند

غذاها و خوراکي ها روی همه چیز تاثیر می گذارند و یکی از این موارد که بسیار مهم است میل جنسی است. در این مقاله می خواهیم غذاهایی را به شما معرفی کنیم که گفته می شود می توانند میل جنسی را از بین ببرند . دشمن قواي جنسي

 

به ادامه مطلب برويد


افراد متاهل بخوانند : چگونه در زندگي مشترک خوشبخت شويم

شما حتما در دور و اطرافتان افرادی را می‌شناسید که به رغم متأهل بودن و داشتن زندگی به ظاهر موفق و توام با آرامش، مدام به شما توصیه می‌کنند ازدواج نکنید و در دام ازدواج نیفتید که موجب سلب آسایشتان می‌شود

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : براي اينکه شوهرتان درک بهتري از شما داشته باشد بايد روش صحبت کردن خود را عوض کنيد

براي اينکه بدانيد چگونه با شوهر خود صحبت کنيد اين مطلب را بخوانيد

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : اگر با همسرتان قهر کرده ايد مي توانيد فقط در شش مرحله صلح عاشقانه داشته باشيد

روی مشکل اصلی کار کنید تا رسیدن به سازش برای هر دوی شما راحت تر شود.

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : ده نشانه مردانه براي ابراز عشق چيست؟

- اما همسری که عاشقانه شما را دوست دارد، هرگز از شما به‌عنوان حلال مشکلات استفاده نمی‌کند.
داشتن رابطه عاشقانه با همسر
« او نمی‌گوید دوستت دارم! اصلا شاید دوستم ندارد. شاید تنها به زندگی با من عادت کرده . و اگر هر زن دیگری هم جای من بود، با او همین رفتار را می‌داشت. شاید در جوانی‌اش یک شکست عشقی عمیق خورده و دیگر نمی‌تواند مرا دوست داشته باشد. شاید به اصرار خانواده‌اش به این ازدواج تن داده و دلش می‌خواهد دوباره به روزهای مجردی‌اش برگردد. شاید ... »

 

با ما باشيد به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : آقا پسرايي که مي خواهند ازدواج کنند درباره ويژگي هاي يک خانم خوب چه مي دانند؟ اگر مي خواهيد خصوصيات يک زن خوب را بدانيد با ما همراه باشيد

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو / رابطه زناشويي / تا حالا همه فکر مي کردند که قبل از رابطه جنسی ادرار کردن و خالی کردن مثانه احتمال ابتلا به بیماری های عفونی  ناحیه تناسلی خانم ها را کاهش می‌دهد اما اخیرا محققین با قطعیت می‌گویند که برعکس این ماجرا کار درست است.

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : لذت جنسی در دوران بیماری های مزمن .

دیابت، لوپوس، بیماریهای قلبی، آرتریت روماتوئید، سرطان و ... از جمله بیماریهای مزمنی هستند که، هنوز درمان قطعی برای آنها شناخته نشده است .

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : آيا دچار اختلال جنسي هستيد؟آيا با علائم و نشانه هاي اختلال جنسي آشنا هستيد؟ و ....

با ما همراه باشيد

به ادامه مطلب برويد

علت اختلال جنسي ،درمان اختلال جنسي،درباره اختلال جنسي بدانيد


مجله اينترنتي هلو : خيلي از مردها که دچار مشکلات جنسي مي شوند اولين راه حل را استفاده از قرص ها و داروهاي جنسي مي دانند

در حالي که اين قرص ها و داروها عوارضي هم دارد . براي اينکه با اين عوارض آشنا شويد با ما همراه باشيد

 

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : آيا آخر اين رابطه به ازدواج منتهي مي شود؟

اولین چیزی که باید باور کنید این واقعیت است که هنوز هم مردهای خوب وجود دارند.مردهایی که آرزوهایتان را تحقق خواهند بخشید

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو : وقتي تحمل خانواده همسر غير ممکن مي شود

دخالت پدر و مادرها در زندگی فرزندان شان یکی از مشکلاتی است که ممکن است در هر خانواده ای وجود داشته باشد. اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید و قصد جلوگیری از دخالت خانواده همسرتان را دارید با ما همراه شوید

به ادامه مطلب برويد


مجله ايترنتي هلو : با استفاده از اين گياهان ميل جنسي شما چند برابر مي شود . متأسفانه هر روز به تعداد افرادی که از کاهش میل جنسی ،شکایت می کنند افزوده می شود. برای مقابله با این مشکل علاوه بر حفظ آرامش و کاهش استرس می توانید به مواد غذایی مفید گياهي اعتماد کنید

به ادامه مطلب برويد


مجله اينترنتي هلو بخش زناشويي : در اینجا قصد داريم با جواب بعضي از سوال‌ها درباره عشق و محبت آشنا شویم و ببینیم رابطه دو نفر بر اساس

چه مبناهایی ممکن است شکل بگیرد و ادامه پيدا کند

به ادامه مطلب برويد


نوار بهداشتي چيست؟,خانم ها در دوران عادت ماهانه برای جلوگیری از نفوذ خون خارج شده از فرج (عضو) خود به لباس آن را درون شورت خود قرار می‌دهند

به ادامه مطلب برويد


مردها عاشق کدام خانم ها مي شوند؟ .یکسری رفتارها در زنان هست که هرگز از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه برای آن ها قابل تحسین است

به ادامه مطلب برويد

 راهکار براي بهتر شدن زندگي زناشويي

> آمریکایی ها کاهش آمار طلاق در کشورشان را مدیون مشاوره های قبل و بعد از ازدواج و آشنا کردن بهتر زوجین با خصوصیات رفتاری و اجتماعی طرف مقابل خود می دانند<

به ادامه مطلب برويد

تقويت رابطه با همسر، بهبود رابطه زناشويي

راههاي بهبود و تقويت رابطه با همسر ، چگونه زندگي بهتر و ايده ال تري داشته باشيم

اگر شما هم دوست داريد که رابطه با همسرتان را تقویت کنید، به راهکارهایی که در اینجا برایتان آورده ایم، عمل کنید.

به ادامه مطلب برويد

زندگی زناشویی ، سوءظن در روابط زناشويي

بد بيني و سوءظن در روابط زناشويي

یکی از اختلافات مهم بین زن و شوهر، وجود بدبینی شوهران نسبت به همسرانشان و بالعکس است. فرد بدبین وقتی همسرش دیر بیاید، فکر می کند:داشته خیانت می کرده، اگر زود بیاید،تصور می کند که دارد صحنه سازی می‌کند، اگر با موبایل حرف بزند؛خیال می‌کند با کسی رابطه دارد و...

به ادامه مطلب برويد

رابطه جنسي تاثير مثبت روي پوست شما دارد

رابطه جنسي با همسر چه تاپيري روي پوست و زيبايي دارد؟

آقاي پرفسور مت تیلی از دانشگاه کورتن در این باره مي گويد: «وقتی به عملکرد این هورمون‌ها نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در کاهش استرس موثرند و به خصوص اندورفین مثل یک داروی ضدافسردگی طبیعی کار می‌کند.»

به ادامه مطلب برويد

اختلال جنسي چه علائمي دارد ، درباره اختلال جنسي بدانيد

نشانه ها و علائم اختلال جنسي

 مشکلات مرتبط با میل جنسی وقتي مطرح می‌شوند که افراد فقدان میل جنسی یا میل جنسی پایین را تجربه کنند یا میل شدید و غیرمعمولی برای رابطه جنسی داشته باشند

به ادامه مطلب برويد

همسر بدبين ، همسرم به من بد بين است

چگونه با بدبيني همسرم مقابله کنم . چرا همسرم به من بد بين است؟

این افراد دائم مانند خانم مارپل دنبال قاتل یا قاتلین می گردند و ذره بینی به اندازه کره زمین در دست گرفته اند تا موارد مشکوک را کشف کنند، پرده از خیانت و بی وفایی این و آن بردارند و به هر کسی که دست شان می رسد، تهمت بزنند

به ادامه مطلب برويد

نرم افزار هاي اندرويد

تعداد صفحات : 9

اطلاعات کاربري
کدهاي اختصاصي
-------------------
تبليغات در مجله اينترنتي هلوتبادل لينک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان مجله اينترنتي هلو وآدرس http://www.holoo1.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد