پليس سارقان دولت آباد را دستگير کرد / سارقان دولت آباد در دام پليس

جمعه 28 آبان 1395

سارقان دولت آباد در دام پليس

سارقان دولت آباد در دام پليس

سرهنگ نکومنش، رييس کلانتری 167 دولت آباد از دستگيری 2 سارق زورگير در محدوده دولت آباد خبر داد.
سارقان دولت آباد با شلیک پلیس تسلیم شدند/زورگیری از مردم در مکان های خلوت

سرهنگ نکومنش، رييس کلانتري 167 دولت آباد گفت: با ارايه چندين فقره شکايت از سوی شهروندان ساکن محدوده دولت آباد، در خصوص زورگيری از آنها در ساعات پاياني روز، پرونده ای در اين کلانتري تشکيل و تيم های عملياتی پس از جلسه ای در کلانتری به صورت مستمر مسئوليت رسيدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.
رييس کلانتري 167 دولت آباد ادامه داد:در بررسی هاي انجام شده مشخص شد که تمامي سرقت ها از سوي 2 سارق زورگير با مشخصات ثابت ضمن پرسه زني در محدوده هاي مختلف و خلوت اين محله، انجام شده است.
وی افزود:ماموران گشت هاي انتظامي محدوده هايي را که احتمال وقوع جرم مي رفت، تحت کنترل و نظارت قرار دادند تا اينکه شب گذشته يکي از شهروندان ضمن مراجعه به ماموران انتظامي مستقر در آن محدوده اعلام کرد که از سوي 2 زورگير مورد سرقت قرار گرفته است.
سرهنگ نکومنش اظهار داشت:بلافاصله ماموران با دريافت مشخصات متهمان يقين پيدا کردند که آنها همان سارقان تحت تعقيب هستند و متعاقبا محل هايي که احتمال حضور سارقان مي رفت را تحت نظارت و کنترل قرار دادند تا اينکه سارقان و وسيله نقليه همراهشان شناسايي با شلیک پلیس تسلیم قانون شدند.
گفتني است، متهمان پس از بازداشت به کلانتري منتقل شده و پس روبرويي با مالباخته به جرم خود مبني بر زورگيري و سرقت از وي اعتراف کردند و همچنين به ده ها فقره سرقت و زورگيري ديگر در اين محدوده نيز اقرار نمودند و متعاقبا پرونده به همراه متهمان به دادسرا منتقل شد

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان  ، پليس سارقان دولت آباد را به دام انداخت


مطالب مرتبط

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مجله اينترنتي هلو است. || طراح قالب avazak.ir